orange

orange

Ahoojte :) Po 100 rokoch mám pre Vás aj outfit, ktorý sme fotili už dávno, ale nejako som naňho pozabudla. Oranžovú farbu som nemala veľmi v láske, ale keď som videla tento overál, tak mi nevadila ani farba a ani to, že nemali moje číslo a “musela” som si kúpiť o číslo väčšie. Choker náhrdelníky ste určite mali možnosť vidieť počas celého leta, bol to jeden z top trendov, ktorý nechýbal na žiadnom festivale, párty a vôbec všade. Mne sa veľmi páčia a Vám?

My už dnes končíme v práci a zajtra už konečne Welcome to Miami!! Neviem ako budem stíhať pridávať články na blog, keď už teraz som s tým mala problém a nemala čas, ale určite budem pridávať veľa fotiek na instagram a do mojej insta story, takže ak ma ešte nesleduješ, tak by si mal tak urobiť, čo najskôr a môžeš tak vidieť všetko najaktuálnejšie z nášho celého tripu, ktorý ako som spomínala začne v Miami, odkiaľ sa presunieme do Las Vegas, kde si požičiame auto a prejdeme tak celý západ, všetky národné parky, LA, San Francisco, no bude toho veľa a posledná zastávka môj milovaný NY. Máte sa na čo tešiť :)


IMG_3029 (kópia) IMG_3037 (kópia) IMG_3058 (kópia) IMG_3062 (kópia) IMG_3036 (kópia) IMG_3090 (kópia) IMG_3099 (kópia) IMG_3039 (kópia)

Leave a Reply